| AnonymousTPU007 a întrebat:

Am o problema. Vreau sa intru in yahoo messenger ca apoi sa intru in mail si cand intru in mail nu imi apare normal, cum ar trebui sa apara.IMI APARE O PAGINA ALBA CU CUVINTE ALBASTRE IN STANGA PAGINII.DOAR ATAT! Va rog sa-mi spuneti cum pot sa-l fac la loc.Mentionez ca ora, data sunt setate perfect pe pc-ul meu.Am incercat sa intru si de pe alt calculator pe mail dar e tot aceeasi chestie.
Aici am dat copy-paste de acolo sa vedeti despre ce vorbesc.
FundaVOT

Home
Mail
News
Sports
Finance
Weather
Games
Groups
Answers
Screen
Flickr
Mobile
More
omg!
Shine
Movies
Music
TV
Health
Shopping
Travel
Autos
Homes
Popular on Yahoo
Yahoo Homepage
My Yahoo
Yahoo News
Yahoo Sports
Yahoo Finance
OMG
Shine
More Yahoo Sites

Search Mail
Search Web
NUME
Signed in as:
NUMELE MEU
My Saves
Profile
Sign Out
Help
Account Info
Press? for keyboard shortcuts.
Sponsored

Press the Enter key to select an item

Compose
Inbox ()
Instant Messages
Drafts
Sent
Spam ()
Trash ()
Folders
()
Recent
Press the Enter key to select a tab

As you open emails, you'll see them here. Learn more
Drafts
Emails
Search
Folders
Inbox
Contacts
Calendar
Notepad
Messenger
Calendar
Contacts ()
Notepad
Yahoo Mail for Mobile
Send Feedback
Compose
new messages!
Select a message to view
Your screen elements are hidden from view. Press Esc or move pointer to the center of the screen to return to Mail.

Press Esc or move pointer here to return to Mail.
by on
by
Wine
Like a boss.
All
Photo
Color

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg

STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).

Incearca sa te conectezi acum la
https://login.yahoo.com/

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti?
Sterge cookie si cache din browser, restart si intra din nou in Yahoo Mail.

| AnonymousTPU007 explică (pentru neluL):

Mozilla folosesc acum.Inaite foloseam Chrome dar mie nu imi merge bine si l-am dezinstalat.

| AnonymousTPU007 explică (pentru neluL):

A mers, multumesc frumos!

| neluL a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Cu placere! wave bye, bye

| neluL a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg

STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).

Incearca sa te conectezi acum la
https://login.yahoo.com/

| gelu1970 a răspuns:

Cand esti in mail-----dreapta sus pe rotita dintata------configurare--------se deschide o fereastra-------alegi in stanga a doua optiune ceva de genul view mail--------si in partea de jos bifezi BASIC-------si dai click sa salvezi configuratia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gelu1970):

Nu are rotita in dreapta, am patit si eu, totul e scris aliniat cu albastru in stanga, de sus pana jos. Am uitat cum am facut ca il ajutam. Deci totul e scris de sus in jos, unele sub altele cu abastru si subtire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca gasesti setting sau rotita aceea, si fa cum a zis Gelu, sau daca nu merge, poti reinstala browserul Cred ca misuna vreun virus pe acolo.

| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Pentru a vizualiza corect mailul sterge https:// din fata link-ului.

Stai linistit ca nu e nici un virus, e pur si simplu o problema de la yahoo ce se manifesta la anumiti useri.

O zi buna.

| Alexandra_Andrei_1990 a răspuns:

Fa un print screen happy ca asa nu se intelege. ce browser folosesti?