| anonim_4396 a întrebat:

Am probleme cu incarcarea youtobe, nu mai pot incarca videoclipuri din pricina erori,, Această acțiune durează mai mult decât era de așteptat. Videoclipul dvs. a fost pus în așteptare și va fi procesat cât mai repede posibil." Am incercat sa remediez problema de la suport youtobe, sectiunea Fix upload problems, insa fara vreun rezultat. Daca ma poate ajuta cineva, dau funda.
Extensia folosita este avi, cu ea am incarcat 2 videoclipuri, apoi a aparut problema, nu in acea zi ci in urmatoarea.

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Asteapta ca asa pateam si eu, dar se incarca in jumate de ora maxim

| AdrenalinTm a răspuns:

Incearca cu alt browser
si incearca peste o vreme la orele astea netul e destul de aglomerat mai ales duminica

| hhhpyter a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Nici acum nu merge sad