| xIonutzu a întrebat:

am schimbat windowsul din win7 in win xp a durat mult sa mi-l schimbe nu stiu dc dar era o problema cu memorile(adica Rami) eu aveam 3GB ram pe pc si nu stiu cum s-a intamplat de am luat un virus de la Microsoft si s-a dus toata memoria pe rami adica BIOSUL de la win7 s-a dus pe rami si nu mai mergea sa bag windows pana la urma am scos placuta de 2 GB ram si am lasat-o decat pe ceea de 1GB ram acum daca o bag si pe ceea de 2 GB ram ajunge win xp pana la WELCOME si isi da restart dc? sau asi putea scote biosul de win7 de pe ea de pe placuta de 2 GB ram? k cinvea mi-a zis sa o pun pe un lemn la unbra si se duke biosul plsss ma puteti ajuta? va rog sa se duka biosul de pe ea vreau

4 răspunsuri:
| razvangabriel96 a răspuns:

Scoate biosul si se rezolva happygarantat

| xIonutzu explică:

Am fost si mi-a zis sa pun placuta cu 2 GB ram pe un lemn cateva zile k se duke biosul de pe ea acum nu stiu si mai scos-o si am rams decat cu 1 GB ram

| xIonutzu explică:

Pai asta e cum sa il scot baiatu ala mi-a zis sa tin placuta pe un lemn 2-3 zile si se duke biosul asa e?

| TheRun a răspuns:

Prietene virusul tia distrus biosul.Ramane doar sa mergi cu unitatea in brate la un profesionist.