| jeffdragos a întrebat:

am si eu o intrebare azi mi-am descarcat depe net Prince of Persia The Sands of Time si l-am instalat si cand dau sa intru in el imi spune asa:The game ended unexpectedly. Please see Readme.txt file for technical support.
ce poate insemna?!
daca ajuta am windows 7

Răspuns Câştigător
| KnowEverything a răspuns:

Se poate pur si simplu sa nu functioneze jocul. Ca sa nu pierzi timpul, cauta altul. Mai vorbim daca si celalalt face la fel.

3 răspunsuri:
| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

inseamna ca Joc s-a terminat în mod neașteptat. Vă rugăm să consultaţi fişierul Readme.txt pentru tehnic de suport! funda?

| alexutz10 a răspuns:

Ai pus cracku?