| ghorghe123 a întrebat:

..Am si eu o problema...De curand mi-am luat un antivirius(avast). Cand ii dau sa scaneze scaneaza si nu imi arata ca a scanat adica imi tot arata 0% si ca nu a gasit niciun fisier infectat dar eu sunt convins 1000000000000000000000% ca am virusi.De ce nu imi apare cum ca a scanat %20 sau 40 sau stiti voi? Dau Funda +Vot!

4 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Incearca cu norton power eraser

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un antivirus nu ii vede pe toti. Scaneaza (doar o data cu program free) si cu alti antivirusi daca esti convins ca ai.

| En3Rgi a răspuns:

Nu scaneaza pentru ca nu e bun antivirusu.Reinstaleazal sau ia-ti Avast.

| Emanuel07 a răspuns:

Man bagati alt antivirus cum ar fi Avira eu pe ala il am si imi merge foarte bine. Funda pls!