| ionut1998 a întrebat:

Salut acum cateva zile mi-am luat antivirusul avg 2011 l-am instalat apoi am dat sa scaneze partitia D mia scanat tot si cand dau sa vad virusi acolo nu imi apare acelea sa ii sterg de ce?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ti-am raspuns la prima intrebare mai sus! ai postat de 2 ori!

neluL
| neluL a răspuns:

Din curiozitate! ce ti-a gasit AVG-ul? ce scrie in raport? ai putea sa-mi spui si poate rezolvam problema!

| ExpoLOGO a răspuns:

Uita de AVG, dezinstaleaza, si instaleaza avast versiunea gratuita, apoi intri pe youtube si cauti avast key, vei gasi niste filmulete si in descriere au keyul, ar trebui sa fie destuld e simplu de instalat si de updata, apoi fa un scan full.

sigur asta iti va rezolva problema.

merci de fundita happy