| 123Danutz123 a întrebat:

..am si eu un laptop Packard Bell Easynote_TK85-GN-003BE cu placa video integrata Intel(R) HD Graphics(core i3). As vrea sa stiu daca pot sa schimb placa video cumva cu una dedicata sau sa o pun pe langa cea integrata, am auzit ca se poate daca ai slot liber sau ceva de genu asta... deci se poate sau nu?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai auzit gresit! NU se poate!

| CaMeLeOnn a răspuns:

Daca e onboard nu mai poti face nimic, sunt chiar si unele modele cu placa dedicata la care nu se mai poate schimba.