| kilometru0 a întrebat:

am un Iphone 4 16 gb negru codat pe UK VODAFONE cat m-ar costa decodarea in ciuda faptului ca-i declarat furat ( asa l-am cumparat )?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nicu47 a răspuns:

Te costa cam vreo 30-100 de lei depin de service.
Si daca este declarat furat poti sai schimbi procesorul si odata cel schimbi se schimba si imei-lul telefonului dar te costa cam mult sa faci asa ceva
Mai bine decodeazal si atat si nu-ti mai face griji cai furat deoarece reteaua aia cu UK nu-i la noi in Romania

| kilometru0 explică (pentru Nicu47):

Bine dar ala la service ti-l vad cai furat si iti cer dublu pentru decodat

| vatco a răspuns:

Daca vrei sa ii faci unlock oficial te ajunge de la 69 la 169 de $ http://www.oneunlock.com/......ne.depinde de model.nu conteaza ca este furat, singurul dezavantaj este ca nu o sa poti sa il folosesti pe Vodafone UK.in Romania te ajunge ceva mai mult decat pe siteul care ti l-am dat.

| KezonSnuk1990 a răspuns:

Awesome! I've just received my free minecraft giftcode!

>> minecraftnow.us