| Manea97 a întrebat:

am un sistem la pc "boxe Logitech 5.1 x-540 70w rms" si as vrea sa stiu daca mai pot pune wati la bass.

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Chiar dacă ai încerca să măreşti puterea prin supramodulare vor creşte distorsiunile iar difuzorul va da semne de oboseală prematur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic se poate, insa practic nu are rost ca sa iti dau un exemplu elocvent e ca si cum ai incerca sa faci blugii tai sa fie buni pe maicata, teoretic posibil, practic ce rost are, ii cumperi altii care ii sunt buni ei happy