| Cristi112 a întrebat:

Salut baietanii! Am un set de boxe Logitech z323 si am vazut ca acolo in spatele bass-ului am 4 iesiri 2 deja sunt utilizate de cele doua boxe dar mai raman 2 libere si as vrea sa stiu daca mai pot conecta inca 2 boxe, si cum,

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Pur si simplu mai iei doua boxe tot cu sloturi in spate si conectezi cu fire rosu la rosu si negru la negru.

| Utilizator1234 a răspuns:

Imi pare rau ca-s eu acela care iti da vestea proasta ca nu poti asculta stereo in 4 boxulete (naiba stie de ce ai vrea asta) dar acelea sunt iesiri auxiliare pentru a putea conecta sistemul la un alt dispozitiv cu intrari analogice.