| Gaby405 a întrebat:

Am vrut sa descarc windows 8 dar nu merge deoarece trebuia sa-mi fac cont, mi.am facut si imi zicea ca trebuie sa intru pe aceaadresa sau ceva de genu sa vada ca este contul meu cum fac sa intru pe acea adresa ca am descarcat windows live si nu merge funda

2 răspunsuri:
| reky a răspuns:

Ia-l si tu de pe site-uri piratate, pentru ca asa e mai bine.Dar iti recomand sa iei Windows 8 original, desi are un pret ASTRONOMIC

| manowar1 a răspuns:

Salut.uite descarca de aici http://kat.ph/usearch/windows%208/.cred ca merit o funda.tot de aici descarci si activatorul! bafta