| Nero a întrebat:

As dori sa aflu cam cat costa un laptop la mana a doua cu memorie de aproximativ 35-40 GB, 1.61 GHz, 512 MB RAM si placa video bunicica.
Dau funda!

4 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Intra pe www.okazii.ro si vei gasi lapt bune (sch la banci ) la preturi subtiri si bat tine cam 1 ora cam 500 ron.

| baiatuucupizzza a răspuns:

Cam la ce ai zis uh pana in 14-15 mil si ma i putin chiar si 10

| Wehrmacht a răspuns (pentru baiatuucupizzza):

14,15 mil? mai pui inca 3 si iti iei laptop de 5 de ori mai bun decat ce a spus el.

| andrei995 a răspuns:

Cred ca sub 800Ron, avand in vedere ca exista si Laptop-uri noi la 900, sau mini laptop-uri cam la acelasi pret.