| vLd a întrebat:

auziti mi-am instalat the Sims 2 Pets si am codul pentru 50.000 de dolari dar atunci cand sunt acolo deasupra cartierului si vreau sa cumpar casa nu imi pune banii dc?big grin
Codul : motherlode

Fundaa!

3 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Ca sa poti folosi codul acesta pentru bani trebuie sa fi deja intr-o casa.
Uite cum fac eu:
Cumpara o casa mai ieftina.
Cand ajung ei in casa bagi codul sa faci mult bani si apoi ii muti in alta casa mai scumpa(care vrei tu).
In caz ca nu sti cum sa ii muti iti zic tot eu.winking
Te duci la unul din ei la telefonul lor si dai pe 'Move'.
Apoi va trebui sa alegi care membrii ai familiei ii muti si sa alegi casa care ti-o doresti. happy

Sper ca m-am facut inteleasa.

Succes! happy

| vLd explică:

Sincer nu am inteles big grin
Am incercat dar nu imi arata nici unde "Move" big grin

| Codrys90 a răspuns:

Plizz zi-mi si mie de unde ti-ai scos Sims 2 Pets! te roogg