| KillerMafiotul a întrebat:

Cand intru uneori in jocuri sau aplicatii imi apare eroarea asta:

Application has generated an exception that could not be handled.

Process ID=0xe84 (3716), Threaad ID=0xe90 (3728).

Click OK to terminate the application.
Click CANCEL to debus the application.

Ce pot sa fac?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza-l si pe asta http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=17718

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti trebuie Net Framework! Nu stiu ce Windows ai.

Intra in Start ->Control Panel ->System and Security -> Windows Update -> in stanga da click pe Vizualizare Istoric Actualizari (View update history) aici te uiti dupa Net Framework ce versiune ai instalata si ce scrie in dreptul ei - successful /failed, unsuccessful.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| KillerMafiotul explică (pentru neluL):

Am windows xp, sp2,.NET Framework scrie mai multe.
.NET Framework 2.0 Service Pack 2
.NET Framework 3.0 Service pack 3
.NET Framework 3.5 Service Pack 1

| KillerMafiotul explică (pentru neluL):

Multumesc, nu mai am probleme cu aceasta eroarebig grin

| neluL a răspuns (pentru KillerMafiotul):

Cu placere! wave bye, bye