| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU
Care credeti ca este cel mai bun antivirus la ora actuala pe care lati incercat? happy

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai bun antivirus esti chiar tu si apoi vine Kaspersky Internet Security si Bitdefender Internet Security.
Bafta!

| untu a răspuns:

Poate nu mai este nevoie de antivirus si calculatorul poate merge fara antivirus, pentru ca este deja instalat si activat Filtru SmartScreen, Windows Defender si Windows Firewall! Daca pui un antivirus oarecare, celelalte sisteme de aparare sint dezactivate si scoase din functiune!

| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
Eu folosesc AVG. Și sunt mulțumită de rezultate. ☺

| ZeHelp a răspuns:

Eset Smart Security 2012, dar la unele capitole il depaseste Avast.
Poti cauta review-uri pe internet, si primesti un raspuns mai clar.

| itextrat a răspuns:

Un top cu cei mai buni antivirusi din 2016: http://www.digitalcitizen.ro/......-al-anului

| Gabbriell a răspuns:

Avg all the way, free si bun happy
Am experimentat mai multe si tot la Avg m-am intors, simplu, decent si puternic.

| sconosciuto a răspuns:

Avast-e cel mai bun. mai apoi norton tot e bun doar ca e mai complicat un pic, Eset smart security 5, Avira e ft eficient.dar tot mai bun E Avast!

| Robert53 a răspuns:

Kaspersky, clar