| Chrysstian a întrebat:

Care tableta este mai buna: Asus Vivotab Smart sau Asus Nexus 7?

9 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Depinde de activitatile pentru care o folosesti. As merge pe Vivotab Smart pentru ca are un ecran mai mare, configuratie buna, vine cu Windows 8. Depinde si de buget.

| Chrysstian explică (pentru laptopnews):

Procesorul lui Nexus 7 nu este mai bun?

| laptopnews a răspuns (pentru Chrysstian):

Tegra 3 si Intel Atom Processor Z2760 comparam? As merge pe Z2760, dar alegerea iti apartine! happy

| Chrysstian explică (pentru laptopnews):

La fel cred si eu, pentru ca ma gandeam ca e Intel si e mai bun

| laptopnews a răspuns (pentru Chrysstian):

Acum tu trebuie sa stii de ce performante ai nevoie si de ce diagonala si sigur, sa iti stabilesti si bugetul! happy Succes!

| marculescumihai a răspuns:

Asus Nexus 7

| alex500 a răspuns:

Salut.Asus Nexus 7, parerea mea.

| Alecsx25 a răspuns:

Asus Nexus 7, desigur.

| pitbullbulterier a răspuns:

Asus Nexus 7 clar