| mczacky a întrebat:

ce imi trebuie pentru un aparat de tatuat profesional aparatul sursa ace si mai ce?

Răspuns Câştigător
| GeorgeTulcea a răspuns:

Deci, iti trebuie asa : cablu de tensiune, sursa, cablu clip-cord, sau RCA, in functie de masina de tatuat, masina de tatuat, guma pentru imbinarea acului cu vibrantul, un elastic normal, imbusuri pentru reglaj, grip, de unde apuci, varf, ace... tus... si cam atat. si poti sa ii dai drumu happy

4 răspunsuri:
| TheSmith a răspuns:

Motoras! transformator!

| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Trebuie aparatul, sursa, ace, modele, dacă nu vrei să le faci de mană, tuş şi cam atat!
Succes!

| mczacky explică (pentru uNNN1k0lL):

Dar am vazut niste varfuri pe care vibreaza acul,
un plastic de unde se tine

| uNNN1k0lL a răspuns (pentru mczacky):

Dap scuze nu mi-a trecut prin minte, am uitat de el, dar mi se pare ca se include in aparat, sau nu stiu...