| liviuvasy a întrebat:

ce procesor este compatibil pentru celsius r630 inafara de Intel xeon?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Doar Intel Xeon s-au facut pentru acest tip de socket PPGA604. Daca gasesti unul second hand sa zici mersi.
http://forum.computergames.ro/......ga604.html

| liviuvasy explică (pentru Salontanul):

Ma puteti ajuta cu mai multe anunturi cu acest tip de procesoare

| Salontanul a răspuns (pentru liviuvasy):

Scrie in browser Intel Xeon socket PPGA604 si o sa-ti apara cate sunt.

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Doar Intel xeon happy
De ce vrei sa schimbi CPU-ul?

| Grindei_Liviu_1998 a răspuns (pentru CPAElites):

Actualul procesor de 3, 2 dual i s-a rupt din colt cand i-am schimbat pasta l-am scapat din mana

| Grindei_Liviu_1998 a răspuns:

Vreau sa scap mai ieftin