| EmmEmma a întrebat:

cine se pricepe sa editeze poze pe photoshop sa ma ajute si pe mine dau Funda+Vot va rog help me

13 răspunsuri:
| CaRamElLa05 a răspuns:

Te ajut cu mare placere happy da-mi skype si ne intelegem happy

| CaRamElLa05 a răspuns:

Eu te ajut

| EmmEmma explică (pentru CaRamElLa05):

Mda nu am numai mess sau fb sau twitter happy... daca la asta te referi

| CaRamElLa05 a răspuns (pentru EmmEmma):

Ok

| EmmEmma explică (pentru CaRamElLa05):

Plz help am nevoie de un colaj cu ONE DIRECTION imi trebuie pentru un concurs pana maine plz ajuta-ma cu potoshop ca eu nu ma descurc uite iti dau adresa mea de mess stelystely30 intra sa vb te rog te rog ajuta-ma sau daca nu poti o sa cer ajutor de la altcineva

| CaRamElLa05 a răspuns (pentru EmmEmma):

Malai Tatiana sau ma gasesti malai. tatiana@mail.ru pe facebook

| EmmEmma explică (pentru CaRamElLa05):

Trimite-mi u o cerere de prietenie pe numele de Balea Emanuela Steliana e mai usor is singura cu numele asta la tine is mai multe

| CaRamElLa05 a răspuns:

Spune cum te gasesc pe twitter

| EmmEmma explică (pentru CaRamElLa05):

Emma_love97

| EmmEmma explică (pentru EmmEmma):

Nu nu......asta e,, @emma_love97,,

| EmmEmma explică (pentru CaRamElLa05):

Iti dau adresa mea de mess stelystely30 intra te rog sa ma ajuti ca am nevoie de poza pana in 20 si eu nu ma descurc iti dau funda si vot promit happy

| CaRamElLa05 a răspuns (pentru EmmEmma):

Cu cea mai mare placere da nu am nici mess si nici twitter crying

| EmmEmma explică (pentru CaRamElLa05):

Nici facebook? nimic nici o retea de socializare?