| azoteu2020 a întrebat:

cum modific luminozitatea la laptop Acer aspire nu merge din tasta fn+stanga dreapta sau sa dau clik drept desktop display, pai brightnnes deoarece nu apare vreau un raspuns bun, pentru cine ma ajuta dau funda!

1 răspuns:
| myrko a răspuns:

Cand il pui la incarcat creste luminozitatea?
daca e din display aproape sigur ai doua taste (gen F5 si F6) care in combinatie cu tasta "fn" cresc respectiv scad luminozitatea displayului. a doua varianta e din windows sa-i modifici "power plan" cu o luminozitate mai mare