| Mihai_7203 a întrebat:

Daca instalez windows 7
Intru pe google si in loc sa iau driver video pentru placa video 6600 (care este a mea)
Daca downloadez alt model de driver sa zicem 8500 merg jocurile mai bine?
Sau se cunoaste vreo diferenta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu o sa mearga deloc, daca driver-ul nu este compatibil cu placa video. Numai bine!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Răspunsul este nu.Nu prea ai cum să faci ceea ce vrei tu din simplul motiv că driverii nu ar fi compatibili cu placa ta video.Succese

| ταξιδιώτης a răspuns:

Win7 instaleaza toate driverele de care are nevoie calculatorul, nu trebuie sa cauti nimic

| JhoNutz a răspuns:

In nici un caz.

| JhoNutz a răspuns:

E la fel ca si cum ai pune cauciucuri de 22'' pe niste jante de 13'', intr-un fel, nu este compatibil ce zici tu.