| krysty199 a întrebat:

de la un timp se aude un sunet ciudat in boxe dar si nu stiu ce este. se auce ca ceva bruitat sau ceva de genu care ar fi cauza funda happy

Răspuns Câştigător
| Archy37 a răspuns:

Nu sunt expert, dar ma pricep si banuiesc ca s-a dezlipit vreun element al boxei. Poti sa o desfaci si o sa iti dai seama care e problema. In caz contrar ar fi bine sa verifici toate conexiunile, pina si cablurile si intrarea jack de la computer.

2 răspunsuri:
| DarkGhost a răspuns:

Exista o singura causa boxele tale sun posedate de fantome insetate de sange

| vladcelmare a răspuns:

Depinde:1)poate sa se auda la unele melodii si nu are nimic
2)poate sa se auda cand urmeaza sa te sune cineva si iar nu are nimic
3)sau sa se auda mereu si poate fi de la boxe