| orang23 a întrebat:

deci am un LG GM 750 cu windows pe el problema este ca pana azi imi mergea muzica astazi am vrut sa pun una noua din pc. am pus-o dar am vazut ca nu mergea am sters-o dar de fapt nicio melodie nu mai mergea imi da o eroare WMP control creation si nu merge nicio melodie ce sa fac? apropo am windows media player si cred ca ala s-a stricat plzz ajutor sad dau FUNDA FUNDA FUNDA

2 răspunsuri:
| July4427 a răspuns:

Incearca sa il deschizi si sa il inchizi de mai multe ori si vezi daca merge. si eu am patit asa.

| orang23 explică (pentru July4427):

Am facut asta de o gramada de ori