| anonim_4396 a întrebat:

Exista mai multe tipuri de Samsung Galaxy Note 10.1? Am intrat pe site-ul Carrefour Spania si am gasit sub acelasi nume 3 tablete la preturi diferite. Care este diferenta dintre: SAMSUNG GALAXY NOTE GT-N8000EAAPHE 3G. Tablet 10.1", SAMSUNG GALAXY NOTE GT-N8000ZWAPHE 3G BLANCO. Tablet 10.1", SAMSUNG GALAXY NOTE GT-N8000ZWEPHE 3G BLANCO. Tablet 10.1. Am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| Beretta a răspuns:

Nu inteleg spaniola dar din cate vad diferenta este memoria interna care 16gb sau 32gb si din cate am mai citit exista 2 optiuni, doar cu wifi sau cu wifi+3g,iti recomand wifi+3g,in rest sunt identice

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu spaniola, dar nu este nici o diferenta in afara de memorie interna, wifi sau 3g; avestea le alegi tu cand o cumperi

| pualmea a răspuns:

Versiunea, wifi, 3g, si memoria