| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Telefon Samsung galaxy note sau Tableta Samsung Galaxy Note 10.1? Ce aleg? big grin

3 răspunsuri:
| WizKhalifaa a răspuns:

Eu ti-as recomanda o Tableta Samsung GN 10.1 si un telefon mai normal laughing. Sincer Note este prea mare ca sa vorbesti cu el pe strada sau sa scrii un mesaj cu o mana.
Tableta o poti folosi ca tel fix sau iti cumperi o husa tip geanta si ti conectate castile.

| amnevoiedetpu a răspuns:

Dupa mine as cumpara o tableta pentru ca este mai performanta si poti face mai multe pe ia.

| Guliveeer a răspuns:

Iti recomand ca si telefon Smsung galaxy note, am avut.Nu se merita tableta, e mult mai greoaie din toate punctele de vedere.