| eraodatacineva a întrebat:

Sall TPU, folosesc google chrome si de o perioada de vreme nu mai pot downloada nimic din webstore(teme extensi nimic)asta-i prima problema iar a 2 este faptul ca daca downloadez un fisier mp3 mil descarca iar cand dau click pe el sa mi-l deschida il elimina ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| xoxoMaster a răspuns:

S-a stricat google chrome trebuie sa il descarci din nou cu internet explorel bafta!

| eraodatacineva explică (pentru xoxoMaster):

Asta va functiona pentru amandoua nu?

| eraodatacineva explică (pentru xoxoMaster):

Nu pot sa downloadez chrome de pe explorer tot dau click pe download dar nu reactioneaza

3 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Https://support.google.com/....../static.py Descarcă Malwarebytes scanează tot sistemul(de preferat în Safe Mode)