| LawlietRyuzaki a întrebat:

Sall,TPU! Imi puteti da un tutorial cum sa "tunez" Windows Vista? Pentru cel mai bun tutorial FUNDA restul VOT!

3 răspunsuri:
| AndreyIstetul a răspuns:

Buna. Imi pare rau, dar nu am o problema prea buna despre windows vista. Tot ce e fain la el, e grafica faina care a luat-o si windows 7. Deci, imi pare rau, dar ti-as recomanda sa-ti pui 7. Ai aici un site http://www.stealthsettings.com/......l-iso.html care iti da link-uri pentru diferite editii de 7. Il descarci pe care vrei, il pui pe dvd(sau mai usor il scoti din imaginea iso care este si-l bagi pe o partita pe care nu intentionezi sa-l instalezi), si rulezi executabilul. Cand iti cere licenta nu scrii nimic, sau daca e deja scris XXXX-XXXX-XXXX- etc. lasi asa si o sa ai un trial de 30 de zile. Dupa cauti un activator pe net(daca ai procesor Intel, da-mi pm sa-ti dau eu unul bun) si-l activezi. Ai si windows original(pentru ca il descarci de la un partener Microsoft), il ai si activat.
Sau iti pui xp sp3...

Răspuns utilizator avertizat
| raidxp a răspuns:

Iei un cd cu xp sp3, il bagi in cd-rom si bootezi de pe el, si stergi prostia aia de vista..compu tau va zbura happy