| Crosss a întrebat:

Incerc sa imi bag muzica pe telefon iar de fiecare data cand vreau sa deschid "Removable Disk" ca sa sterg sau sa adaug muzica imi zice : "G:\ Is not accessible. The request could not be performed because of an I/O device error". Ce pot sa fac?
P. S - Nu folosesc USB ci card MicroSD
Daca il formatez pierd tot ce am avut pe el si nah ar fi naspa. Alta varianta nu este?

Răspuns Câştigător
| ShadowKayne a răspuns:

Adaptoarele au niste chestii in partea stanga care le poti misca. Daca este trasa acea chestie in sus cardul este deblocat daca e orientat in jos e
blocat.
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| AleXu224 a răspuns:

Incearca sa repari erorile ca asa :
1. du-te la proprietatile lui
2. dai la tools
3. dai la rpima chestie de iti apare acolo si acea va verifica toate erorile si ti le va repara
funda?