| agent0010 a întrebat:

Mi sa intamplat ceva cu pc mi se face monitoru negru cateva secunde si revine la loc nu pot sa ma joc nici un joc si zice in stanga jos la monitor Display driver stopped responding and has recovered. Display driver ATI Radeon Family stopped responding and has successfully recovered.Multumesc pentru raspuns.

4 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Dă un upade la drivere.

| Decicumzici a răspuns:

Eroarea asta apare la overclockuri instabile. Spune era in overclock cand a dat eroarea?

| KlaudiuRad a răspuns:

Încearcă sa reinstalezi driver-ul de la placa video, dacă nu merge nici asa poate placa video e defecta.

| SerbanSerban9595 a răspuns:

Scrie pe youtube ce scrie in eroare si vei gasi tutorial