| razvangabriel96 a întrebat:

nu imi merge sa il downoadez Adobe flash player la 99% se opreste ce sa fac? si imi trebuie neaparat.

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Instaleaza-l offline:
pentru internet explorer http://labsdownload.adobe.com/......win_ax.exe
pentru alte browsere http://labsdownload.adobe.com/......win_pi.exe

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Foloseste google chrome ca are flash deja instalat, pana la urmatoarea instalare a windowsului ca din cauza lui nu merge

| razvangabriel96 explică (pentru DenisIonut01):

Mie imi trebuie pentru gameranger

| DenisIonut01 a răspuns (pentru razvangabriel96):

Incearca google chromewinking eu zic ca va merge, daca nu eu cand aveam problema cu el reinstalam windowslu apoi instalap drivere de pe placa de baza pai antivirus si apoi ma duceam pe google la internet explorer si scriam Adobe dadeam la ei pe site la download si descarcam pe rand si le instalam si apoi mergeau happy

| Bull4ever a răspuns:

Schimba windowsul si eu aveam problema asta...
Si altfel nu am rezolvat-o

| razvangabriel96 explică (pentru Bull4ever):

Pai acum schimbai winowsu si nu merge

| Rool a răspuns:

Poate ai prea putina memorie sau nu l-ai luat de unde trebuie dai youtube si dai o sa apara sa il instalezi de acolo ii cel mai sigum ca mai ii unul pe piata care ii exact la fel si cand dai rr la pc ii virusat laughing