| Darius392 a întrebat:

Sall TPU, stiti cum pot face un site/blog, gen www.dozadehas.com, sa postez pe el clipuri, bloguri, etc.?
Am nevoie de ajutor, dau funda;)

Răspuns Câştigător
| lizemm a răspuns:

Poti sa iti faci pe blogspot. nu ai nevoie decat de cont google cu adresa de gmail. bafta.

| Darius392 explică (pentru lizemm):

Mai astept raspunsuri si dupa o sa iti dau funda, daca e bun, ok?

| lizemm a răspuns (pentru Darius392):

E alegerea ta.

| Darius392 explică (pentru lizemm):

Ti-am dat.

| lizemm a răspuns (pentru Darius392):

Multumescwinking

| Darius392 explică (pentru lizemm):

winking

8 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Webnode.ro si introduci poze, articole, video ce vrei tu

| Darius392 explică (pentru GabyB94):

Am intrat, dar nu prea stiu cum sa completez cerintele, imi poti da niste pasi?

| GabyB94 a răspuns:

Nu inteleg ce nu intelegi?
Ca mie mi se pare super simplu sa treci un nume de site: (ex) darius-395 si sa spui ce tip de site vrei, sa alegi sablonul si sa te apuci sa scrii, sa pui pagini si poze...