| ali17 a întrebat:

Sall TPU, stiti cum pot sa aflu cat de mare am hard-disk?

Răspuns Câştigător
| R3PyKu a răspuns:

Te duci in My Computer, dai click dreapta pe Local Disk C sau D si iti apare spatiul folosit, spatiul liber si capacitatea!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Click dreapta si properties apoi jos iti apare un disc cu roz si albastru, ala roz parca era liber si celalalt ocupat si iti zice capacitatea totala langa imagine.

| torsi a răspuns:

Pentru windows 7: click dreapta pe computer si dai la properties.winking

| Rockerul23 a răspuns:

Te duci si vezi cat are fiecare partitie
(eg.:C:\; D:\)si dupa le aduni.
Te duci in My Computer click dreapta pe C:\ dai properties, faci la fel si in D:\ si dupa le aduni.

| thebeggar a răspuns:

In general 101.6 mm × 25.4 mm × 146 mm

| ady000 a răspuns:

START-RUN- SCRII: dxdiag -OK?

| georgeintreaba a răspuns:

Dai click dreapta pe C: sau D: si apoi Properties si iti spune memoria apoi aduna memoria de la C: cu cea de la D: si afli cat de mare e.

| Cristian_Popescu_1996 a răspuns:

Tii clikul pe o formatie cum ar fi c, d sau mai stiu eu te uiti pe toate cati gb are sau uitate direct pe hard si este inscriptionat nr de gb...