| WWEady a întrebat:

Sall vreau sa-mi iau un PS3 de 12 gb si vreau sa stiu daca pot juca jocurile cu dvd bagat fara sa instalez jocurile pe hard disk iar salvarile sa ramana pe hard stiti cumva?

3 răspunsuri:
| Beretta a răspuns:

Da,poti dar o sa "stresezi" unitatea optica, o sa se incarca mai greu, nu ar trebui sa fie prea multe probleme, noile PS3 sunt foarte fiabile

| NoLimiT_6750 a răspuns:

Ce face?
Bun, deci nu prea am inteles ce vrei sa zici, da' fi atent.
Ca sa poti juca jocuri pe care le-ai tras tu de pe net, trebuie' sa modezi PS3-ul,iar acest lucru costa intre 50-100 lei, insa pierzi garantia daca consola este desfacuta.Eu iti recomand modarea cu dvd.Iar ca sa poti salva, ai nevoie de un card de memorie, insa nu ca la telefoane.

| WWEady explică (pentru NoLimiT_6750):

Eu nu ma refeream la modare ci la DVD ORIGINAL