| SocoDenis a întrebat:

Sall TPU, sunt in clasa a 9 la mate-info si am de facut un site dar nu stiu despre ce sa il fac puteti sa imi dati cateva idei.

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, poti face un website despre poluarea medului înconjurător e un subiect foarte discutat, mai ales in vremurile noastre! Totul incepe sa fie poluat, poti vorbi si despre rezervatiile naturale.

| GeorgeFun a răspuns:

Ai putea sa faci un site despre animalele cu bolii grave, care pot fii ajutate, sau despre florii pe cale de disparitie...
Bafta la site!