| BeLyNdA a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! Daca creez o pagina pe facebook(publica) de exemplu pentru a vinde ceva sau pentru o cauza ar trebui sa platesc ceva sau sa am ceva autorizatie? Sau ce trebuie sa fac? Va rog mult mult de tot sa imi dati mai multe detalii mai ales pentru pagina pentru o cauza.Scuzati-ma daca nu m-am exprimat bine dar m-am cam grabit.

P. S Am citit termenii si conditile dar nu prea am inteles.

Răspuns Câştigător
| alinexexeexexex a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nici o taxa cat timp le faci poze

| BeLyNdA explică (pentru alinexexeexexex):

Multumesc pentru raspuns dar nu inteleg, la ce trebuie sa fac poze?

1 răspuns: