| andreirobert15 a întrebat:

vreau android lollipop 5.0 pe galaxy s5!
cand mi-l instaleaza?
FUNDA!

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E bine sa vrei...
ps: ce sa mai zic si eu cand vad atata prostie, ca asa se numeste, fara suparare.
Si cine sa il instaleze? Ai rabdare, ai sa il primesti in cazuri super bune la anul prin ianuarie. In cazuri rele, poti sa astepti si jumatate de an. Asa ca... asteapta.

| K0sti a răspuns:

Cine sa ti-l instaleze, bunica?

| MskDesign a răspuns:

Uite aici cum sa verifici daca poti trece la o versiune superioara al Anroidului
https://www.youtube.com/watch?v=5rSk6kaJ_4k&list=UUw6OKLQdCkrsFCU9CQwz6jA

| SouLIce a răspuns:

Samsung a anuntat ca vor trimite update la android 5.0 pentru galaxy s5 pana la sfaritul anului dar este posibil ca acest update sa nu fie trimis la toti utilizatori de galaxy s5

| Adiţu_Adi_1995 a răspuns:

Pai o sa iti apara automat cand o sa faca update-ul official cei de la Samsung

| andreirobert15 explică (pentru Adiţu_Adi_1995):

Stiuuu, dar cand se va intampla?

| Pal_Alex_1997 a răspuns:

Incearca actualizare software la un net neintrerupt. daca nu asteapta update-ul oficial...