| xCrank a întrebat:

ziceti-mi si mie cum rezolv bugul 1015 de la itunes dau funda!

3 răspunsuri:
| acrrox a răspuns:

Exista un proglram numit ireb. vine cu un programel de conestare numit libusb. il cauti pe google si iei ireb 3.0 daca ai un 3g sau un 3gs. merge si 2g, ipod. sau ireb 4. x daca au un iphone 4. instalezi libusb prima data apoi pornesti programul. apare o fereastra si serectezi fix recovery boot error(1015). daca tin minte bine asa scrie. te intreaba daca esti sigur ca ai libusb instalat dai "yes". apoi cu telefonul conectat dai pe numele telefonului pe care il detii. spor

| xCrank explică (pentru acrrox):

Un link exact pls

| acrrox a răspuns (pentru xCrank):

Www.iH8sn0w.com