| TheDarkMita a întrebat:

ziceti-mi un program de editat videoclipuri (prin editat eu vreau sa zic sa pun muzica la video, sa combin mai multe, sa pun mai multe muzici, etc) daca se poate si link download. *am win xp sp3 ) Dau Funda + vot

22 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Daca ai windous xp exista un program foarte bun care ti-l ofera din win care se numeste Windows Movie Market iar de dowload virtual dub, AVS Video Editor.

| TheDarkMita explică (pentru dienuta1990):

Nu merge sa bag... muzica straight face C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Sporty-O - Let Me Hit It (Audiostalkers Original Mix)[4music.lt].mp3 could not be imported. The selected file is not valid or is corrupted.

| TheDarkMita explică (pentru bug94):

Virtual dub slab dupa mce termin de editat videoclipul dupa ce il salvez observ ca apare firmat doar 1 colt straight face

| TheDarkMita explică (pentru bug94):

VideoPad de ce dupa, ce termin totul si salvez apare firmat doar in un sfert din videoclip (tot videoul doar ca un colt firmat straight face)

| TheDarkMita explică:

Toti cei care au adus vorba de Windows Movie Marker Il am dar nu merge sa bag muzica! imi da o eroare

| mnthseby a răspuns:

Corel Video Studio

| 2handsUp a răspuns:

Cel mai clasic: Movie Marker

| TheDarkMita explică (pentru 2handsUp):

Daca imi scpui cum pun muzica iti dau funda straight face

| CoZmA707 a răspuns (pentru 2handsUp):

Da movie maker este cel mai bun si mai simplu

| 2handsUp a răspuns (pentru TheDarkMita):

Nu mai stiu sigur cum, fiindca nu am mai umblat de mult, dar trebuie sa fie un buton, sus in bara, ceva de genu,, adaugare muzica" si apoi selectezi folderul unde se afla melodia si o alegi.Succes!

| TheDarkMita explică (pentru CoZmA707):

Nu merge sa bag muzica straight face C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Sporty-O - Let Me Hit It (Audiostalkers Original Mix)[4music.lt].mp3 could not be imported. The selected file is not valid or is corrupted.

| TheDarkMita explică (pentru 2handsUp):

Nu merge sa bag muzica. C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\Sporty-O - Let Me Hit It (Audiostalkers Original Mix)[4music.lt].mp3 could not be imported. The selected file is not valid or is corrupted.

| Elena14Ely a răspuns:

VideoPad
Sony Vegas

| rico1991 a răspuns:

O varianta, la nivel mai 'de amator' ar fi asta http://download.chip.eu/ro/SuperDVD-Video-Editor-1.8_1834132.html Alta varianta, mai profesionala, este Sony Vegas

| TheDarkMita explică (pentru rico1991):

Am incercat toate Sony vegasurile... dar pentru win xp nu e

| rico1991 a răspuns:

Sau daca nu Sony Vegas Movie Studio HD Platinum,
VideoPad Video Editor, ImTOO Video Cutter, Video Cutter, Xilisoft Video Cutter, Free Video Cutter, PRVsoft Video Cutter, AVS Video Editor, VirtualDub, Avid Studio

| TheDarkMita explică (pentru rico1991):

VideoPad de ce dupa ce termin totul si salvez apare firmat doar in un sfert din videoclip (tot videoul doar ca un colt firmat straight face)

| rossyu a răspuns:

Eu îți recomand de la CyberLink - PowerDirector, e simplu, doar că nu e free.

| george1598 a răspuns:

AVS Video Editorwinking

| CoZmA707 a răspuns:

Sall.Daca ai windows toate astea le poti face cu Windows xp (oricare sp1, 2,3) atunci toate aceste lucruri le poti face cu Windows Movie Maker este un program pe care windows xp il are deja instalat...Eu am acum windows 7 ultimate am avut xp daca vrei sa intri in windows movie maker urmeaza pasii: Intra in Start > All programs > Si parca pe acolo la > Accesories. Bafta

| 2handsUp a răspuns (pentru CoZmA707):

Eu l-am avut, parca, in C, in program files. Mie nu-mi aparea in Start.