| anonim_4396 a întrebat:

Sall tuturor kiss mi-am luat un telefon huawei g7300 si nu are jocuri pe el (sau asa cred eu...ca am dat la toate aplicatiile si neaplicatiile si nimic) vreau sa-mi spuneti de unde pot sa-mi pun jocuri sau sa le descarc. da vreau raspunsuri sigure si as vrea chiar de la cineva care are telefonul. oh go on dau funda si vot

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| япончик a răspuns:

Intra pe net, in wap.tegos.ru

| Gabriella_Ana_1990 a răspuns:

Am si-o o intrebare in legatura cu el... face poze bune de calitate k vreau sa-mi iau si nu stiu cum e k aparatul foto.in rest e folositor(adica k meseaje, bloototh, muzica ) aveti cv care va supara?

| lavinusca a răspuns:

Poti sa iti instalezi pe el,, magazin play ''si acolo ai si jocuri gratis si jocuri cu bani

| narcisa99 a răspuns:

Cel mai bun site si care la sigur merge este www.mobile9.com scrie numele telefonului tau apoi dai in stanga pe Apps si poti descarca ce joc vrei.vezi ca nu merg toatedoar unele.cauta atent. si eu am acest telefon si asa mi-am bagat jocuri.vezi ca trebuie sa le descarci mai intai pe calculator si apoi prin cablul USB sa le pui in telefon.altfl prin telefon direct nu merge.

| pokystar a răspuns:

AM si eu acest telefon si mi-am bagat cateva jocuri.
Am intrat aici http://www.umnet.com/mobile-games/0-5448-0-Java_multiscreen_games-0 mi-am cautat ce joc am vrut l-am descarcat in PC api lac copiat in telefon in folderul Altele apoi l-am instalat simia mers.
Sper sa iti merag si tie

| Andru_Alex_1998 a răspuns:

Si eu mi-am luat telefon la fel ca al tau si nici eu nu prea gasesc jocuri pentru el...sau mai bine zis nu gasesc jocuri care sa mearga pe el.

| Allex5200 a răspuns:

Vad ca nimeni nu are raspunsul..sincer am inceput sa ma plictisesc la cat am cautat un joc pentru acest telefon...