| Mihay98 a întrebat:

Sallut! Mi-am descarcat si eu google chrome si cand accesez o pagina web imi da urmatoare propozitie:

Of! Nu mai merge!

Ceva nu a mers bine la afisarea acestei pagini web. Pentru a continua, reincarcati-o sau vizitati alta pagina.

Daca aceasta pagina se afiseaza frecvent, incercati aceste sugestii.

Va Rog Caut Rezolvare!

Funda big grin

5 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Daca ti se intampla asta doar la o anumita pagina web, nu e de vina browser-ul happy

| Mihay98 explică (pentru LolaLollita):

Nu La Toate Paginiile Si Acum Cand Am Dat La Raspunsul Tau sad

| LolaLollita a răspuns (pentru Mihay98):

Incearca sa reinstalezi Google Chrome. Mai mult de atat nu stiu ce sa zic sad

| TheStory a răspuns:

Habar n-am, dar mult noroc.

| Mihay98 explică:

Am uitat sa zic am windows XP...