| CataBoSs222 a întrebat:

Sallutare TPU! Nu stiu daca am pus bine la categorie dar ma rog.
M-am luat si eu un Samsung GT-s5300 pocket si am cumparat cablu de date, ciudat a fost ca nu imi aparea in calculator si imi dadea "Samsung mobile usb coposite device Failed". Dupa aceea am incercat sa il conectez la telefonul lu fratimiu care e Nokia asa 302 cred nu mai tin mine dar la el mergea, ma puteti ajuta dau funda!

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Decat sa dai atatia bani pe cititor, si sa scoti cardul de cate ori vrei sa pui o aplicatie sau imagine, mai bine iti cumperi un bluetoohtwinking este mult mai ieftin. adevarat merge mai greu putindar este mai avantajoswinking ar trebui sa mearga si kies. probabil ai modificat ceva setari in telefon.

6 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Descarca programul kies, il instalezi in pc si iti va mergewinking (kies asta este un fel de PC Suite pentru Samsung, in special cele cu android)

| CataBoSs222 explică (pentru akka4):

laughing am transferat jocul apk pe telefonul mamei si l-am trimis pe telefonul meu si merge laughing

| akka4 a răspuns (pentru CataBoSs222):

Decat sa dai atatia bani pe cititor, si sa scoti cardul de cate ori vrei sa pui o aplicatie sau imagine, mai bine iti cumperi un bluetoohtwinking este mult mai ieftin. adevarat merge mai greu putindar este mai avantajoswinking ar trebui sa mearga si kies. probabil ai modificat ceva setari in telefon.

| AikkoxD a răspuns:

Aşa mi se întâmpla mie acum câţiva ani, dar aveam s5230. Mi-am cumpărat cititor de carduri şi a mers.
http://www.shopping-experts.ro/......negru.jpeg
Costă în jur de 50 lei.

| CataBoSs222 explică (pentru AikkoxD):

O sa vad daca o sa cumpar cititorul dar cu kies nu imi apare dau acolo sa detecteze problema si zice ca merge si cand conectez cablu in telefon si in calculator nu apare nimic

| AikkoxD a răspuns (pentru CataBoSs222):

Da, aşa îmi apărea şi mie şi am încercat de toate, până am ajuns să-mi cumpăr cititorul de carduri.

| CataBoSs222 explică:

Akka4 am incercat kies dar nu arata nimic cand bag cablu nu imi apare nimic nu stai sa dau acum 500 de mii alta varianta mai aveti cu un program? va rog mult