| Bogdii a întrebat:

Salluutttt! Am si eu o problema cu cardurillee. Deci am 2 PC si un laptop si nu mai pot baga pe nici unu card de la aparat foto, telefon... Cardul il bag printr`un stick happy imi apar folderele dar nu pot intra in ele! FUNDA happy

1 răspuns:
| VladPetcu a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema si am zis sa te ajuti si eu pe tine...
E o singura cale sa ti le citeasca
1.Cardul este virusat si nu ai cum sa il bagi trebuie formatat si sa dispara tot de pe elbig grin, in cazul telefonului ar trebui sa il formatezi. Mult succes.
Fundaconfused