| tay587458975 a întrebat:

Saluate TPU! Am o tableta Goclever tab A93 si am uitat parola.am incercat sa bag contul de google si nu ma lasa.please sunt disperat. ajutati-ma cum sa o debochez dau funta

4 răspunsuri:
| XYZsnick a răspuns:

Probabil ai comis vr-o infractiune pe el happy
(au descarcat ceva ilegal de ex.)
asa am patit si eu dor ca pe mine nu ma lasa pe google chrome, doar sati creezi alt cont. bafta happy

| deereeglat a răspuns:

Inchide tableta. Aprinde-o tinand apasat butonul de pornire si tasta volum in sus. Iti va aparea un meniu, una din optiuni fiind resetarea din fabrica, foloseste tastele pentru volum pentru a naviga sus-jos si butonul home pentru selectie.Succes

| tay587458975 explică (pentru deereeglat):

Am avut parola cu model desen.Si metoda ta nu merge la tableta mea sad alta solutie ai? Si imi cere contul google si am Wi-Fi dezactivat. Daca poti sa imi zici niste centre de deblocare din teleorman Rosiori de Vede.

| tay587458975 explică (pentru deereeglat):

Si am Wi-Fi dezactivat si nu pot intra in Contul google ca mi-l cere. Daca puteti sa ma ajutati cu niste centre de deblocare a tabletelor, telefoanelor ....etc din Rosiori De Vede sau cum pot eu sa o deblochez.DAU FUNDA