| Benyamin173 a întrebat:

A încercat cineva sa comande de la starbucks secret menu? Ce parere aveti despre produsele din secret menu si ce preturi sunt?

2 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Preturile sunt destul de "mofturoase", insa calitatea produselor este de necontestat. Desigur, daca vrei sa iti faci un moft, poti comanda macar din curiozitate si vei vedea ca merita. Am incercat de 2 ori pana acum si am fost multumit de fiecare data, nu ai nimic de pierdut, te asigur.

| Benyamin173 explică (pentru InteractiV):

Mulțumesc! Ce ai comandat si aproximativ cât ai dat?