| exTaNzEeBaLL a întrebat:

Salut acum 2 zile mi-am instalat Windows 7 Ultimate, atunci cand de exemplu plec de la calculator 20-30 de minute se face calculator negru( cea ce se intampla oricui ) dar mie cand misc din mouse nu imi mai apare desktopul normal ci un alt desktop GOL, mi sa mai intamplat asta si mai demult tot cu windows 7 ce sa fac sa am doar 1 desktop si sa nu imi mai apara acela gol??

4 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

Cand iti apare asa, apesi ctrl+alt+delete toate odata, dai la file (sus) apoi la new task si scrii explorer.exe si apesi enter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici se pun intrebari despre TPU.

| floryn1993 a răspuns:

Start>Control Panel> Windows Mobility Center > Display brightness, dai totul la never si nu se mai stinge nici da merge 50 minute, Succes

| Ioana099 a răspuns:

Si eu am windous 7 si nu-mi face asa pai nu misca mausul apacsa space, daca iti face asa cheama pe cineva sa ti-l faca