| CrazzyGirlCsm a întrebat:

Am windows 7 ultimate si cand pun o poza pe desktop, dupa 15 minute, dispare si desktopul ramane negru. Chiar acum 15-20 de minute am pus o poza, si acum nu mai apare nicio poza. e negrustraight face Nu stiu ce sa fac. Voi ce credeti? [funda]

Răspuns Câştigător
| TSO7 a răspuns:

Problema e ca e o copie a windowsului si nu e originalul de aceea iti face asa. Daca vrei sa mearga totul bine trebuie sa il cumperi.

4 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm explică:

Si codul de unde pot face rost de el?

| CrazzyGirlCsm explică:

Tot ca pana acum e. Poate ma poti tu ajutahee hee Astept mesaj. Multumesc kiss

| Dolceboy a răspuns:

Corect Roby, trebuie sa activezi wind (asta in cazul in care ai codul) daca nu reinstaleazal, eu aveam home premium si regret enorm ca am instalat prostia de ultimate crying nu imi place crying

| Dolceboy a răspuns:

Eu am rezolvat azi, a venit barbatul lu´varmea si avea un stick si mi-la facut da sincer nu stiu ce a facut ca aveam treaba si el se grabea, dar daca nu rezolvi am sa-l intreb si iti las un mesaj!