| Arthiom a întrebat:

Acum ceva timp am luat un joc de pe un site "cam dubios". Jocul merge, celelalte jocuri merg, etc etc toate bune si frumoase, DAR, de cand am downloadat de pe acel site, la paginile de internet de pe google chrome, mozila sau opera, indiferent ca e facebook, youtube sau altceva, dupa o perioada de functionare incep sa mearga greu, sa dea freeze-uri sau sa se blocheze. Am incercat cu programul Malwarebytes, l-am instalat, l-am deschis si am rulat o scanare. In timpul scanarii pc-ul mi-a dat eroarea BlueScreen(monitor albastru cu scris alb) si s-a restartat. Ce as putea sa fac? Am nevoie de raspuns urgent! 1

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

E clar ca ai virus. Daca tu descarci de pe site-uri dubioase asta iti trebuie. Mai incearca o data o scanare daca ti se intampla la fel reinstaleaza de urgenta windows-ul pana sa nu ti se defecteze ceva.

| Arthiom explică (pentru T0T):

Asta stiu si eu ca ceva e in neregula, dar nelamurirea mea este de ce atunci cand am rulat scanarea cu softul malware bytes mi-a dat eroarea blue screen, daca acesta era un soft pentru detectarea threaturilor?

2 răspunsuri:
| Arthiom explică:

Dau funda!