| Zinv a întrebat:

Salut.
Acum ceva timp, cand transferam poze pe un stick s-a luat curentul si mi s-a oprit PC-ul.
Cand s-a dat drumu la curent am bagat stickul in Pc si am vazut ca TOATE pozele si filmarile sunt criptate.
Sunt peste 2000 de poze si filmari, adica nu pot sa dau la fiecare in parte decriptare.
Ce pot sa fac sa le decriptez? O aplicatie ceva?
Stick: https://www.emag.ro/......DY78XTMBM/

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Din pacate asa am patit si eu cu o filmare si am avut noroc ca am mai pastrat datele pe hard.
Nu mai ai pozele?

| Zinv explică (pentru aditimus):

Din pacat nu le mai am ca le-am dat mutare nu copiere

| aditimus a răspuns (pentru Zinv):

Ai putea sa mergi la cineva care recupereaza date insa ma indoiesc.