| Bulbucel a întrebat:

Am 2 televizorare la fel, telecomenzi la fel, si vreau ca pe un televizor sa imi adaug un canal pe care il am la celalalt televizor, se pot adauga, fiindca mi-a adaugat cineva, dar nu mi-a mai pus si la celalalt, cum as putea pune canalul si pe celalalt televizor, din telecomanda, pe ce buton sa dau? Oare update?

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Depinde de modelul tv-ului/receiverului. Nu exista butoane standard, insa tot ce pot zice ar fi ca la fel cum se pune pe un tv se pune si pe celalalt daca tv-urile sunt chiar identice si e accelasi operator de cablu/receiver.