| steffz1 a întrebat:

Salut, am 3 microfoane, 1 microfon este de la camera web iar celelalte doua sunt cu tot cu casti. Cand vorbesc cu microfonul de la web totul e perfect ( doar ca microfonul este slab ) dar cand vreau sa vorbesc cu celelalte doua se aude bazait, nu stiu ce sa fac am incercat sa verific mufele... dar nu reusesc. Va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Nu ai ce sa le faci, asa sunt ele, mufele nu au nimic, sunt microfoanele proaste si de asta se aude acel bazait.
Iar cel de la web se aude slab pentru ca e la prea mare distanta de tine.